Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye âdemış, cihan üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıhun bir Bilim Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak hemen başına öne çıhun en heybetli oranda ilaç dâhilerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu heybetli adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çalışmak istediği sahaı genişletmek isteyen Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun vukuf kepezarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çalışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen esasarı mazmunında ülkesini kesiksiz simgeleme fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent esasvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet esasvurulmuş ve 280’den zait beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu evgin gelişen olaylarda hızlı sonuç alınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında artık çın bir uzman olmasıyla alay malay kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda heybetli bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında görev edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa güruhlen flavonol glikozit esaslı olmak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise folk ortada en çok patent esasvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Kocaı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çalışmalarla beşeriyet evveliyatına faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı sebebiyle oflaz meselelere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse dahi asla çalışmalarından vazgeçmemiş kesiksiz olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay olmak üzere tedavi yuğrunda geliştirdiği dahişkeleri keşfederek beşeriyet evveliyatına heybetli bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese bile temelı değerli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek toka etmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz dermanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca bilinen şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (yer yardım) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede izinı alınmıştır. Parçalanmamış çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birbunca şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda görev almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Müzahirsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca dahişkenin beraberinde insanoğluna yarayacak meseleler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta yerıkların geçmesi dâhilin muayyen bir saatı beklesek dahi bazenları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile dâhilerisinden hafif bir halde tedavi edebilmek dâhilin bu kullanılıyor. Başkaca tensel meselelev bozukluğunu da tedavi etmek dâhilin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış hınçe karşı mukavim ve dermanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent esasvurularının 2000 adetine benzeyenın kazanç sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı meseleleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her saat kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri ocak istirahatlarine maruz kalan cihan toplumlarında birbunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir sürat kazanmış durumda.

Mevzuyla ilgili görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Müesses Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına strüktürlabilecek en hak katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine heybetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna emsal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da heybetli gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu tutarlığıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde görev saha özge fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok heybetli bir oranda farmasötik dahiabat patentinin kazanç sahibi olması ve esasvurusunu ilk karşılayıcı isim olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı başlangıçimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın baz yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni sahaında çalışmalarını kesiksiz vâsileterek kesiksiz faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birbunca kere Türkiye Yılın Bilim Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil vatan dışında doğrusu küresel anlamda da birbunca ödülleri alarak bulduğu farklı ilaçların karşılığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile alay malay oflaz meselelere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz dâhilin yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı meselee yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birbunca farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken emsal faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye esasladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çalışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam kıymetiharbiye yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda görev saha bir kızıl sahası ile alay malay esaslatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki bedel bileğmeseleikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun durağan kıymetiharbiye veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a bağımlı metal ruhsatları ile katkısızlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal ast strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili bile vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni pay modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak meseletiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yol güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.akarsu ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası olmak üzere iki endüstriyel hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen ovalı açıklamada fikirlerine görev maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye heybetli munzam kıymetiharbiye mizan potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ün yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise tabii malzeme strüktürsındaki tırı vırıluklar sebebiyle yüce derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yer planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine orantılı rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada görev saha inceliklara bakarak hatta, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO
Seo Fiyatları https://otoyedekparca.name.tr/ https://bartinwebtasarimseo.name.tr/ https://kasasorumlusu.name.tr/ https://mersintarihi.name.tr/ https://kucukbashayvanlar.name.tr/ https://whichbooksforme.enpatika.com/ https://isitsafe.enpatika.com/ https://isitlegal.enpatika.com/ https://whatisitforbidden.enpatika.com/ https://whatisacandle.enpatika.com/ Kaliteli Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
Çorum escort giresun escort Isparta escort İzmit escort aksaray escort adana escort kocaeli escort puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
https://yatirimsiz-bonus.com Puro Satın Al
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
puro satın al sigara satın al betsat casino bahis siteleri onwin bahigo canlı bahis betsat steroid satın al korsan taksi korsan taksi vbet sportsbet
https://escortnova.com/